Novinky/Informace

Ahoj

2. května 2013 v 9:58 | Krisík
Ahojky, omlouvám se, ale neměla jsem čas a popravdě, jsem tak trochu zapomněla.. :// Ale to už se nestane.. Pokusím se to tady rozjet.. :)) všechny články se budou postupně upravovat, takže snad to dám do kupy, pokusím se udělat pár nových psů a sehnat členy, i když vím, že to tu nikdo nečte no,.. :/ Nevadí.. S pozdravem Krisík, vaše hl. adminka

Závodiště

27. prosince 2012 v 11:57 | Krisík
Ahojky, na Závodišti je závod ;) Přihlašte se.. :) Byla bych ráda :)

Vánoce :)

9. prosince 2012 v 13:00 | Krisík
Ahojky Lidičky, Tak blíží se Vánoce i když vím, že tu asi nikdo není, tak to tu přesto píši.. :) Prosím, každý do sežene aspoň 3 členy dám na týden jako reklamu ;) ALE AKTIVNÍ ČLENY!!!! Prosím.. :) Byla bych moc ráda, jinak tato stránka může jít k šípku.. :/ :( A to nechci.. Prosím.. Aspoň někdo.. :) A když tu bude víc členů, bude tu víc psíků a akcí ;) :)

Tak jo...

21. října 2012 v 11:15 | Krisík

Ahojky! Jdeme to rozjet s touhle stájí!!! Takže přidáme nové pejsky, členy seženeme, bude tu víc akcí atd.!!!! Tak jo, jdeme na to i kdžy vím, že si to nikdo nepřečte :(

Dlouho..

30. srpna 2012 v 20:31 | Krisík
Ahojky, omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale i tak nic jiného se tu nezměnilo.. :D Žádný koment nebo tak.. :D Tak co.. :D Mno.. Pokusím se být teďka aktivní, ale nwm nwm no.. :D Uvidí se, zatím se mějte pááá.. :* :)

Upozornění :)

11. srpna 2012 v 12:54 | Krisík
Ahojky Lidičky.. :) Takže členka Kici si má vytvořit ještě 2 pejsky v levelu 5-7 a pak jí musím připsat 300 000 PK :) A ještě já si mám přičíst 3 000 000 PK :D Zbytečně a 5 psíků v levelu 5-9, takže další psíci na chov :D Ale to neva.. :D Čím víc, tím líp.. Nebudu se nikdy nudit.. :D Zatím se mějte páá.. :) ;)

Tréninky.. :)

6. srpna 2012 v 12:28 | Krisík
Ahojky, takže když je ten závod, tak můžete trénovat 2x za den.. :) Tak začněte trénovat.. :) Ceny budou opravdu velké, hlavně diplom, který dostanete za výhru, ale je jen pro 1. Místo.. :D Tak se zatím mějte.. páá..

Ruší se!

29. července 2012 v 8:54 | Krisík
Ahóójky lidičky.. :) Dlouhoo jsem nepsala.. :/ A chtěla bych říct, že se ruší poplatky, ano čtete dobře.. Ruší se poplatky.. A proč? Mno.. Za prvé nemám čas každý měsíc odečítat PK a za druhé bude to lepší pro ty členy, kteří nemají zaměstnání.. Ale i tak pochybuji, že sem někdo chodí.. :/ :( Mno.. Nic.. zatím se mějte..

Hafí, Baví, Hojky.. =D

2. června 2012 v 8:48 | Krisík
Ahóójky.. Jak pak se máte? Já se mám dobře.. Už je červen.. Udělala jsem už konečně všechny deníčky.. :) A dneska tu už pak asi nebudu.. Mno.. nwm, nwm.. Ale ještě se pokusím stihnout vyrobit jednoho pejska.. :) A jinak dneka půjdu na svatbu.. :/ Se mi nechce :D Ale musím.. Ale dobrý je, že pak půjdu ještě ke kámošce během svatby, protože já nevydržím sedět na jednom místě, jak oni si představují :D Mno.. Co pak děláte? Ale.. Já píši tento článek, pak půjdu vyrobit toho psíka, pak se půjdu asik postarat o psíky (to, ale nwm), a dál nwm.. :D Mno.. Tak zatím se mějte.. :) Páá..

Ahóójky... Lidi!! =D

18. dubna 2012 v 9:39 | Krisík
Ahóójky Lidi.. :) Jak pak je? Já se mám dobře, akorát už tak za hodinku nebo za hodinku a půl půjdu do školy.. :/ Vůbec se mi nechce, když máme školu odpoledne a né dopoledne.. :/ Mno.. Ale jinak, co děláte? Já teďka přepisuji úkol, abych ho neměla naškrábaný.. =D =P Mno.. jo.. Jo, abych nezapomněla, tak tu mám pár vzkazů dva nebo tři.. :D
Vzkaz pro Lady Blue Dogs: zaregistrovat se musíš nejdřív tady http://vs-dogs-world.blog.cz/1101/registrace a pak si zaregistrovat psíka, kde ty komentáře povolím.. :)
Vzkaz pro Mari: Omouvám se teďka jak máme blbě tu školu, tak na to zapomínám.. Napravím to buď teďka nebo až kolem šesti kdy dojedu ze školy ok? :) Doufám že nevadí.. :)
Vzkaz pro Lenka-28: Jak jsem se dívala na Sisinku, tak se zdá, že se ti ty štěňata narodí v sobotu, takže na tvoje narozeniny.. :) Jo a když budeš mít v Sobotu narozeniny, tak si vyber, co budeš chtít za dárek.. :) Můžeš si vybrat: Pejska v levelu 2-4, 1 000-100 000 PK, Nákup v obchodě zdarma pro štěňata, které se ti narodí, Veterináře a Holiče zdrama pro tvé štěňata, které se narodí... :) Jen si vyber.. :) Zatím se lidičky mějte... :) To je všechno, co chci říct... :) Doufám, že i když chodím do školy odpoledne, tak se to tu nějak hýbat... :D Zatím..

Tréninky

14. dubna 2012 v 11:25 | Krisík
Ahóójky... Jak pak je?? Já se mám celkem dobře.. Mám už týden odpolední školy za sebou.. :D Co děláte?? Mno.. Momentálně nic, ale dělala jsem nové tréninky, takže budou i On-line, ale i normal, že napíšete, do knihy a trenér vám ho vytrénuje v Trenérském Deníčku.. :) Takže.. Snad chápete.. To je všechno.. Zatím.. :)

Haf, Baf xD

9. dubna 2012 v 14:03 | Krisík
Ahóójky... Jak pak se máte lidi? Já se mám dobře, mám zase chuť blogovat, ale nebudu mít čas, protože odpoledne budu trčet ve škole a nwm jestli budu stíhat sem chodit dopoledne.. :/ Mno.. Ale jinak pár novinek.. :) Takže máme dva závody a můžete se přihlašovat do 14.4.2012 :) Pak se mi narodilo 6 štěňat matka je Astra a Corie je otec.. :) A Alí sem slíbila, že jí dám jedno štěně jménem Trixí, ale až za týden nebo za dva.. :) Musí být chvíli u mámy.. :) Mno.. To je asik všechno, co vám řeknu.. :D Tak Zatím.. :)

New Design

16. března 2012 v 18:58 | Krisík
Ahóóójky Lidičkyy... :D Jak jste si všimli máme super nový design od Kiki :) Moc fajnová holčina.. :) Mno.. A co jinak?? Pokusím se nějak blog rozjet a přidávat články, ale nwm nwm.. :/ Mno.. Zatím se mějte.. :)

Nazdáár =D

2. března 2012 v 16:38 | Krisík
Nazdárek... Jak pak je?? Já se mám celkem fajn až na to, že mám cosi z nohou.. :) A co děláte?? já nic.. Mno.. A připravte se, že přidám možná nějaký články a možná i nějaké nové psíky do Akuce... :) Pokud tu ještě někdo je... :) Mno.. A je březen, tak snad něco napíši.. :D Zatím se mějte... :)doplňkové oddělovače:

1 ROK!!

14. ledna 2012 v 18:00 | Krisík
Ahóójky... Včera měl DOGS-WORLD 1. ROK!!!!! Ale nijak jsme to neoslavili, že?? Mno.. Tak pár novinek... Trh Plných Psíků!! Jsou na Dvě Stránky!!, Závod Na Závodišti!!, Nové členky.. Obraťte se na mě, když něčemu nebudete rozumět.. ;) Mno.. A to je asi vše.. :D Tak se zatím mějte.. :) ;)

Nový rok.. :)

1. ledna 2012 v 20:43 | Krisík
Ahojky... Tak.. jak říká nadpis.. Je už nový rok... A ještě pár dní a tahle stáj bude slavit narozeniny!! Bude mít jeden rok!! tak snad dojdete se pobavit.. Tentokrát dovolím i jiným lidem aby se zúčastnili pokud budou slušní!!! Tak.. A plány? Dneska jenom kouknu po stáji, co a jak, zítra se pokusím zaregistrovat nějaké lidi i když na to čekaj hodně dlouho.. Omlouvám se... A hlavně, se kouknu k mím psíkům, ale až zítra.. :) Tak se zatím mějte.. Papa.. :)

By Krisík

Chápejte to....

13. listopadu 2011 v 9:17 | Krisík
Ahóójky... Jak pak je? Mno.. Takže.. Chápejte to takhle, že mám hodně práce i s ostatními blogy a taky se školou... Ano... Mám to těžké... Psali jsme čtvrtletku s Angliny a dopadlo to tak, že nwm co jsem měla, protože jsem ve čtvrtek ani v pátek ve škole nebyla... Vím jen, že max. bodů bylo 37,5 a já získala 33. Tak nwm co by to mohlo výt.. Možná jednička co? Mno.. A jinak na tento blog budu přidávat jen články, pejsky teď neočekávejte.. Nechou se mi tvořit :D

Supér... =)

30. října 2011 v 8:37 | Krisík
Ahóójky... Jak pak je?? U mě super... Mno.. Takže.. Nicol99 sem přidala pejsky a odečetla jí za to body... Wuwíkovi jsem přeměnila přezdívku na Puppy... Tak a kdyby ještě něco.. Tak pište už k článkům ke kterým něco chcete atd.. =) Takže pápá.. Jdu se postarat o další blogy... =)

Prosím!!

29. října 2011 v 9:44 | Krisík
Ahojky... Prosím aby jste napsali všechny komentáře znovu, nebyla jsem tu a tak se mi stratily.. pls Abych vám mohla přidělit pejsky atd. Nehcce se mi procházet celý Dogs-World jen k vuli nějakým komentářům.. pls napište je znovu děkuji.. =)

Údržba!!

14. října 2011 v 15:19 | Krisík
Ahóójky.. Tak zase píši.. Mno.. Tak jak říká nadpis bude údržba nebo-li rekonstrukce!! Každý článek upravím a možná přidám členy, ale to až možná zítra.. Nejsem na pc a na notebooku nemám ty ikony ani pf, protože je taťkův... Mno.. A teď bude tu něco nového, ale to až později připravuji to už dost dlouho.. =) Mno.. Tak se mějte a ještě pak napíši.. =)

Čauky...

24. září 2011 v 12:16 | Krisík
Nazdárek.. Takže.. Konečně jsem sedla k tomuto blogu.. Omlouvám se, ale neměla jsem čas a moc se mi nechou vyrbět psíci, ale pokusím se, ale neudělám je přez víkend.. Možná jen dám nějaké do rozepsaných, ale kdy je udělám fakt nwm.. Takže... Chtěla bych... Aby se všichni členi zapsali, jestli tu chtějí byt... Takže piště.. A já se pustím do něčeho :D Jo a ještě Uzavírám psíky na registrování, až je dodělám povolím.. Možná.. Mno.. mějte se..

By Krisík

Školáá!! =((

31. srpna 2011 v 15:42 | Krisík
Ahóójky... Jak pak je? Mno... Asi nic moc... Poslední Den Prázdnin.. Toto uteklo... A zítra škola.. =(( Já nechci do školy!! Já chci prázdniny!! Mno.. To asi všichni xD Tak jenom chci říct, že se budu soustředit hlavně na školu a blogy budou vedlejší... Jinak kdybych tu nepsala hodně dlouho... Nemažte si mě prosím eSBé!! Zítra Vám napíši jaký mám rozvrh ano? Asi nebudu moc psát články když bude škola, ale pokud jo, tak to bude super... =) A kdyby ne, tak očekávjte buď přednastavené články nebo články o víkendu... =) Takže.. To bude asi všechno, co jsem chtěla říct.. Jo a Další Díl Komixu asi bude o víkendu.. =) Tak se zatím mějte papa

By Krisík

P.S.: Tenhle článek bude i na ostatních mích blogách.. =) Takže se nelekněte, že to někdo skopíroval... =) Nebudu mít ani asi moc času registrovat pejska na stáji atd. Takže se omlouvám.. =)

Spoustu Novinek!!!

20. srpna 2011 v 19:51 | Krisík
Ahóójky!! Jak pak je?? U mě dobrý... =) Co děláte? Mno... Asi nic moc... =/ Akorát Vám chci říci, že máme spoustu novinek, tak začnu s psaním ok? Ok... Tak jdu na to... =)

Tááák.....

27. července 2011 v 15:31 | Krisík
Ahóójky... Tak se skusí stáj trochu rozkoukat a začít zase... =) Takže než se zaregistroju nový pejsky atd. Tak se nejdřív upraví všechny články... =) Pokusím se rozjet závodiště (možná bude nové, ale jen možná) a taky školku... Tak a jak už jste si všimli máme nový dess, ale to už jsem myslím jednou psala.... =) Mno... A já jdu upravovat, ale napište jestli mám udělat nové závodiště nebo ne... =) Předem díky tak zatím pa... =)

Ahóójky... =)

21. července 2011 v 10:58 | Krisík
Ahóójky... Jak pak se miáte? Já se mám dobře... V neděli 24.7. mám svátek!! A co děláte? Mno... Já asi nic... Jen chci říct, že pejsky zaregistruji dneska a nebo zítra... =) Tak aby jste neměli strach, ale pokusím se pejsky zaregistrovat dneska a ještě jedno překvapení... Místo tychto obrázků ''Novinky'' a ''Informace'' bude me mít pejsky... =) Až sem budu psát něco tak je uvidíte... Ale budu dávat zdroj kdo mi je vyrobil... =) Takže zatím papa... =)

By Krisík
 
 

Reklama